сите категории
EN

Машина за суво чистење

Дома>производи>Машина за суво чистење

Машина за хемиско чистење Perc (целосна автоматска, целосно затворена)


1 Perc растворувач, 304 тапан од не'рѓосувачки челик
2 Перење, Екстрактор и сушење, три функции во една.
3 Целосни автоматски, целосно затворени, резервоари 3, рециклирање до 99% растворувач.
4 LS инвертер, компјутерски контролер со програми 15
5 Целосно затворено, без штета на човекот и животната средина.
6 Електрични делови од француски шнајдер, безбедни и издржливи
7 Загреана електрична или пареа