сите категории
EN

Опрема за завршна обработка

Дома>Производи>Опрема за завршна обработка

Количка за перење


колички за перење и количка
Модел: CH-8
1.возило од платно-трева, ленена количка, што се користи за перење во хотели или ресторани
2.материјал: не'рѓосувачки челик, 5'' гумени тркала, платно
3.боја: сина
4.големина:L900*W650*H800mm                            


Контактирајте нѐ