сите категории
EN

Индустриска машина за перење

Дома>Производи>Индустриска машина за перење

Индустриска машина за перење со предно полнење


1. Тапани од нерѓосувачки челик 304, заштитувајте ги ткаенините од рѓосување. Силна отпорност на корозија.
2. Прифатете го моторот и деловите од познатиот бренд за да обезбедите стабилни перформанси.
3. Автоматска компјутерска контрола, 5 програми. прилагодливи температура и време на перење.
4. Viton заптивката не прави истекување на двата краја на вретеното.
5. Лесна инсталација и одржување. нова генерација, Погоден за перење разни ткаенини и ткаенини. Идеален избор за перење, хотел, војници, фармерки или фабрика за боење.

Контактирајте нѐ