сите категории
EN

Индустриска машина за перење

Дома>производи>Индустриска машина за перење

Фен за сушење машини за миење Was 3 во 1 X


Com Комбота за фен за миење садови е компактен структура, заштеда на работна сила и простор, висока ефикасност при перење, вадење и сушење, три функции во една. Лесно одржување.

● Опремен со фреквентен инвертер, гарантирајте ги стабилните перформанси и самозаштитениот уред за греење го катализира детергентот го подобрува ефектот на чистење. Донесени се високо квалитетни делови, главните делови се изработени од не'рѓосувачки челик.