сите категории
EN

Роша фен

Дома>производи>Роша фен

Целосен автоматски индустриски фен за сушарење (електрично / парно греење)


1 Брзо сушење
2 304 тапан од не'рѓосувачки челик
3 Голем колектор за леќи, соберете го лесно.
4 Напредна структура, помалку подвижни делови, помалку одржување.
5 Разменувачот на топлина усвојува не'рѓосувачка цевка за да се направи поголема топлинска ефикасност.
6 Оптимален дизајн на вентилаторот за ладење, со најдобра дисипација на топлина, брзина на ветерот.
7 Голема врата, лесно вчитување и истовар, отворете 180 °, опција: лево или десно отворање.
8 Комплетно автоматски компјутерски контролер, уреди за контрола на температурата, уред за заштита од прекумерна температура.
8 Тип на греење: електрична енергија, пареа, природен гас или ТНГ.