сите категории
EN

Фен за сушење

Дома>Производи>Фен за сушење

Хидро екстрактор


1. Горниот дел кој ја вчитува ткаенината, усвојува центрифугална сила, единствен амортизер, ротирачки со голема брзина и брзо одводнување.
2. Панелот и барабанот прифаќаат високи стандардни не'рѓосувачки челик 304 за да спречат рѓосување или корозија. нема штета за текстилот, лесен за ракување, работи непречено, безбеден и издржлив.
3. Структура на суспензија со 3 нозе, добра анти-вибрациона ефикасност.
4. Широко се користи во хотели, болници, перални и сите видови фабрики кои имаат голема побарувачка за вадење. 5. Опремен со уникатен уред за апсорпција на шок за да гарантира стабилно трчање, сопирање и висока стапка на дехидрација, лесно одржување.                            


Контактирајте нѐ