Të gjitha kategoritë
EN

Makinë larëse industriale

home>Produkte>Makinë larëse industriale

Makinë larëse industriale horizontale (150-300KG)


1. Umseliku i pandryshkshëm 304 daulle të brendshme dhe të jashtme, mbron pëlhurat nga mos ndryshkja. Rezistencë e fortë ndaj korrozionit ..
2. Miratimi i motorëve dhe pjesëve të markës së famshme për të siguruar performancë të qëndrueshme.
3. Kontroll automatik i kompjuterit, programe 5. temperatura dhe koha e larjes të rregullueshme.
4. Vula Viton nuk bën rrjedhje të të dy skajeve të gishtit.
5. Mirëmbajtje e lehtë, dizajn shkencor, performancë e qëndrueshme dhe jetë e shërbimit të vetme. Daulle dhe paneli i tij janë bërë të gjitha prej çeliku inox. Zgjedhja më e mirë për industrinë e rrobave, hotelin, kohën e lirë, spitalet dhe ndërmarrjet e tjera industriale dhe minierat.